O25/029
Louis Marcoussis (1883-1941)
GUILLAUME APOLLINAIRE
1921
Barevná litografie na papíru, 31,5x22 cm, sign. a zn. v tisku "Marcoussis, Guillaume Apollinaire". Zn. tužkou pod tiskovou plochou "Originál litografie od Marcoussise". Publikováno v časopise „Apollinaire“ vydávaném nakladatelstvím L`Esprit Nouveau v roce 1924.
Paspartováno.
Srov. aukce Christie`s 12135, konaná dne 17. 3. 2016, lot 4.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Skončeno
Skončeno