O25/030
Antonín Procházka (1882-1945)
HUDEBNÍCI
30. léta 20. stol.
Suchá jehla na papíru, 20,5x27 cm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Ant. Procházka".
Rámováno, zaskleno.
Publikováno: Marcela Macharáčková, Lubomír Slavíček (eds.), Antonín Procházka 1882 - 1945. Katalog výstavy. Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, Obecní dům Praha, 2002/2003, s. 154, č. kat. G20.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 900 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: KXNK 900 Kč
1 příhoz
Prodáno