Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Hudebníci

O25/030

Antonín Procházka (1882-1945)

HUDEBNÍCI

30. léta 20. stol.
Suchá jehla na papíru, 20,5x27 cm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Ant. Procházka". Rámováno, zaskleno. Publikováno: Marcela Macharáčková, Lubomír Slavíček (eds.), Antonín Procházka 1882 - 1945. Katalog výstavy. Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, Obecní dům Praha, 2002/2003, s. 154, č. kat. G20.

Vyvolávací cena: 900 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  900 Kč
1 příhoz
Prodáno