O25/032
Cyril Chramosta (1908-1990)
RYBÁŘI
Tempera na lepence, 33,5×22,5 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „Chramosta“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.
Vyvolávací cena: 100 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 100 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: KXNK 100 Kč
1 příhoz
Prodáno