Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Rybáři

O25/032

Cyril Chramosta (1908-1990)

RYBÁŘI

Tempera na lepence, 33,5×22,5 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „Chramosta“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 100 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  100 Kč
1 příhoz
Prodáno