O25/036
Čestmír Borák
DVOJICE LINORYTŮ
1971
Horní Lideč a Dvě straky. Dva linoryty na papíru, 23,3x52 cm a 24,8x42,5 cm, celkový rozměr včetně rámů 42x69,5 cm a 42,8x59 cm, sign., resp. i dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Borák (71)", značeno vlevo dole "linoryt orig.", v prvním případě také "Horní Lideč" a čísl. "1/150" a zn. i vpravo dole v tisku "B".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Skončeno
Skončeno