Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Dvojice linorytů

O25/036

Čestmír Borák

DVOJICE LINORYTŮ

1971
Horní Lideč a Dvě straky. Dva linoryty na papíru, 23,3x52 cm a 24,8x42,5 cm, celkový rozměr včetně rámů 42x69,5 cm a 42,8x59 cm, sign., resp. i dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Borák (71)", značeno vlevo dole "linoryt orig.", v prvním případě také "Horní Lideč" a čísl. "1/150" a zn. i vpravo dole v tisku "B". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 200 Kč

Skončeno