O25/037
Vladimír Komárek (1928-2002)
POHÁR A DVĚ HOLUBICE
Dvoubarevná litografie na papíru, 43,3x32,5 cm, čísl. vlevo dole "143/150", sign. dole uprostřed "V. Komárek".
Vyvolávací cena: 600 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 600 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: KXNK 600 Kč
1 příhoz
Prodáno