Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Pohár a dvě holubice

O25/037

Vladimír Komárek (1928-2002)

POHÁR A DVĚ HOLUBICE

Dvoubarevná litografie na papíru, 43,3x32,5 cm, čísl. vlevo dole "143/150", sign. dole uprostřed "V. Komárek".

Vyvolávací cena: 600 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  600 Kč
1 příhoz
Prodáno