O25/039
Jaroslav Klápště (1923-1999)
BEZ NÁZVU
Kombinovaná technika: uhel a akvarel na papíru, 61x44 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "Klápště". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Skončeno
Skončeno