Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Bez názvu

O25/039

Jaroslav Klápště (1923-1999)

BEZ NÁZVU

Kombinovaná technika: uhel a akvarel na papíru, 61x44 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "Klápště". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Skončeno