O25/100
Anonym
ÚTĚK DO EGYPTA
18. stol.
Olej na plátně, 52,5x66,5 cm, rámováno.
Stav D.
Pozdější retuše, krakely.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Nejvyšší příhoz: VSNH 5 000 Kč
34 příhozů
Prodáno
34 příhozů
Prodáno