Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Útěk do Egypta

O25/100

↑ Zpět na položky »

Anonym

ÚTĚK DO EGYPTA

18. stol.
Olej na plátně, 52,5x66,5 cm, rámováno. Stav D. Pozdější retuše, krakely.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: VSNH  5 000 Kč
34 příhozů
Prodáno

↑ Zpět na položky »