O25/103
Georg Wachter (1809-1863)
ČTOUCÍ VOJÁK
Poprsí staršího muže s dýmkou a v uniformě, čtoucího noviny Schwäbischer Anzeiger. Olej na překližce, 27x21 cm, sign. vpravo nahoře „G. WACHTER MCHM (?)“. Na zadní straně štítek „A S Schutz Marke MÜNCHENER MALPAPPE“. Rámováno. Stav B.
Německý portrétista a malíř žánrových výjevů.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Nejvyšší příhoz: WZJB 500 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: WZJB 500 Kč
1 příhoz
Prodáno