Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Zahrada

O25/105

Bohuslav Dvořák (1867-1951)

ZAHRADA

Olej na plátně, 40x52,5 cm, sign. vpravo dole „B. Dvořák“. Rámováno. Pohled do podvečerní zahrady s kvetoucími vlčími máky a diviznou. Stav B.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  9 500 Kč
1 příhoz
Prodáno