O25/106
Augustin Němejc (1861-1938)
NA NÁMĚSTÍ V PLZNI
Olej na kartonu, 39x30 cm, sign. vpravo dole "Aug. Němejc". Rámováno. Stav B.
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 15 000 Kč
19 příhozů
Prodáno
19 příhozů
Prodáno