Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Na náměstí v Plzni

O25/106

Augustin Němejc (1861-1938)

NA NÁMĚSTÍ V PLZNI

Olej na kartonu, 39x30 cm, sign. vpravo dole "Aug. Němejc". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  15 000 Kč
19 příhozů
Prodáno