O25/108
Čeněk Jandl (1896-1965)
VENKOVSKÉ STAVENÍ
1924
Olej na plátně, 76x75,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Č. Jandl 24". Rámováno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 1 000 Kč
1 příhoz
Prodáno
1 příhoz
Prodáno