O25/109
Karel Laube (1888)
DVOREK S KACHNAMI
Olej na plátně, 40x49,8 cm, sign. vpravo dole "K. Laube". Rámováno. Stav A.
Karel Laube - studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. Dítěte. Působil v Praze, věnoval se převážně krajinomalbě, kde akcentoval především detaily stromů, podzimní břízy, kvetoucí ovocné stromy.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 500 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: KXNK 500 Kč
1 příhoz
Prodáno