Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Dvorek s kachnami

O25/109

Karel Laube (1888)

DVOREK S KACHNAMI

Olej na plátně, 40x49,8 cm, sign. vpravo dole "K. Laube". Rámováno. Stav A.

Karel Laube - studoval na Uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. Dítěte. Působil v Praze, věnoval se převážně krajinomalbě, kde akcentoval především detaily stromů, podzimní břízy, kvetoucí ovocné stromy.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  500 Kč
1 příhoz
Prodáno