O25/110
Ludvík Dobeš (1914-1984)
KRAJINA PŘED BOUŘKOU
Olej na překližce, 30,5x40,2 cm, sign. vpravo dole "Ludva Dobeš". Stav A. Rámováno.
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Skončeno
Skončeno