Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Krajina před bouřkou

O25/110

Ludvík Dobeš (1914-1984)

KRAJINA PŘED BOUŘKOU

Olej na překližce, 30,5x40,2 cm, sign. vpravo dole "Ludva Dobeš". Stav A. Rámováno.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Skončeno