O25/115
Jiří Balling (1890)
ZÁTIŠÍ S KDOULEMI
Zátiší s kdoulemi, olej na kartonu, 49x65 cm, signováno vpravo dole. Stav B.
Malíř působil v Praze. Soukromě se učil u K. Reisnera v Praze. Poté na uměleckoprůmyslové škole a akademii výtvarného umění v Praze u Loukoty, Bukovace a Nechleby.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Nejvyšší příhoz: HKPH 1 600 Kč
3 příhozy
Prodáno
3 příhozy
Prodáno