Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Zátiší s kdoulemi

O25/115

Jiří Balling (1890)

ZÁTIŠÍ S KDOULEMI

Zátiší s kdoulemi, olej na kartonu, 49x65 cm, signováno vpravo dole. Stav B.

Malíř působil v Praze. Soukromě se učil u K. Reisnera v Praze. Poté na uměleckoprůmyslové škole a akademii výtvarného umění v Praze u Loukoty, Bukovace a Nechleby.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Nejvyšší příhoz: HKPH  1 600 Kč
3 příhozy
Prodáno