O25/118
Emil Weirauch (1909-1976)
ZÁTIŠÍ U OKNA
Kombinovaná technika - olej a tempera na malířském kartonu, 56x69 cm, sign. vlevo dole "Weirauch". Na rubu pozn. "E. Weirauch, Zátiší u okna, olej/tempera,". Stav A/B. Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 550 Kč
2 příhozy
Prodáno
Nejvyšší příhoz: KXNK 550 Kč
2 příhozy
Prodáno