Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Zátiší u okna

O25/118

Emil Weirauch (1909-1976)

ZÁTIŠÍ U OKNA

Kombinovaná technika - olej a tempera na malířském kartonu, 56x69 cm, sign. vlevo dole "Weirauch". Na rubu pozn. "E. Weirauch, Zátiší u okna, olej/tempera,". Stav A/B. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  550 Kč
2 příhozy
Prodáno