Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Barevná kytice

O25/119

Neurčený autor

BAREVNÁ KYTICE

Olej na plátně, 43,5x32,5 cm, zn. vpravo dole. Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 200 Kč

Skončeno