O25/119
Neurčený autor
BAREVNÁ KYTICE
Olej na plátně, 43,5x32,5 cm, zn. vpravo dole. Rámováno. Stav B.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Skončeno
Skončeno
O25/119