Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Seina v Paříži

O25/121

Neurčený autor

SEINA V PAŘÍŽI

2. pol. 20. stol
Olej na plátně, rámováno, sign. nečitelná. 46,5x60 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Nejvyšší příhoz: WZJB  1 500 Kč
1 příhoz
Prodáno