O25/121
Neurčený autor
SEINA V PAŘÍŽI
2. pol. 20. stol
Olej na plátně, rámováno, sign. nečitelná. 46,5x60 cm. Rámováno.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Nejvyšší příhoz: WZJB 1 500 Kč
1 příhoz
Prodáno
1 příhoz
Prodáno