O25/123
Marta Oslzlá
MOŘE
2003
Enkaustika na sololitu, 50x70 cm, sign. vpravo dole "M. Oslzlá", verso autorský štítek. Rámováno.
K malířské technice viz: Marta Oslzlá, Cizí město. Diplomová práce. Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, Brno 2008, s. 29 a n.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Skončeno
Skončeno