Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Moře

O25/123

Marta Oslzlá

MOŘE

2003
Enkaustika na sololitu, 50x70 cm, sign. vpravo dole "M. Oslzlá", verso autorský štítek. Rámováno. Stav A. K malířské technice viz: Marta Oslzlá, Cizí město. Diplomová práce. Katedra výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, Brno 2008, s. 29 a n.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Skončeno