Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Instrumentální soubor

O25/125

Richard Brun (1908-1980)

INSTRUMENTÁLNÍ SOUBOR

1963
Kolorovaná kresba muzikantů a tanečníků v hudebním sále, signováno a datováno vpravo dole. Výřez z pasparty 26x70 cm, rámováno, zaskleno. Stav A.

Richard Brun - malíř a ilustrátor, vystavoval v Topičově saloně v Praze a na různých místech v Brně.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Skončeno