O25/125
Richard Brun (1908-1980)
INSTRUMENTÁLNÍ SOUBOR
1963
Kolorovaná kresba muzikantů a tanečníků v hudebním sále, signováno a datováno vpravo dole. Výřez z pasparty 26x70 cm, rámováno, zaskleno.
Richard Brun - malíř a ilustrátor, vystavoval v Topičově saloně v Praze a na různých místech v Brně.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Skončeno
Skončeno