Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Portrét

O25/126

Josef Liesler (1912-2005)

PORTRÉT

(1976)
Tempera na papíru, 32x23,4 cm. Expresivní poloprofil mladého muže s knírem. Značeno nahoře vlevo tužkou Liesler 46 Stav A. Rámováno, paspartováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  4 100 Kč
4 příhozy
Prodáno