O25/126
Josef Liesler (1912-2005)
PORTRÉT
(1976)
Tempera na papíru, 32x23,4 cm. Expresivní poloprofil mladého muže s knírem. Značeno nahoře vlevo tužkou Liesler 46
Rámováno, paspartováno, zaskleno.
Nejvyšší příhoz: KXNK 4 100 Kč
4 příhozy
Prodáno