O25/200
DVOJICE POHÁRŮ
Čechy, 19. stol.
Zvonovitý pohár na vyšší klenuté patce a s víkem, bezbarvé sklo broušené, zdobené matnou řezbou s personifikacemi 4 světadílů v oválných medailonech s dekorativním orámováním a popisy a květinovými koši ve cviklech při horním a spodním okraji a ornamentálními pásy na patce a víku.
Pohár barokizujícího tvaru z bezbarvého skla, foukaný do formy a broušený, zvonovitá kupa na balustrové fasetované nožce se zatavenou zlatou nití a ploché patce, klenuté víko s plochým sedmihranným úchytem, zdobeno zlacenou řezbou kvítků na plášti a patce a věncem z lístků a zlacenými detaily na víku.
Celk. v. 25,5 cm.
Stav A/B.
Nejvyšší příhoz: KEYL 500 Kč
1 příhoz
Prodáno