Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Sada sklenic s loveckými motivy

O25/203

SADA SKLENIC S LOVECKÝMI MOTIVY

Čechy, Karlovy Vary, Moser,
okolo 1935
Čtveřice sklenic z čirého skla, ve spodní části fasetovaných do osmistěnu, ve střední části zdobených matně broušenými loveckými motivy, v. 11,5 cm, neznačeno. Provenience: Sbírka Alexandra Skalického. Stav B - C. Vesměs drobné odštěpky na okrajích či hranách.

Vyvolávací cena: 200 Kč

Nejvyšší příhoz: NSVW  200 Kč
1 příhoz
Prodáno