O25/203
SADA SKLENIC S LOVECKÝMI MOTIVY
Čechy, Karlovy Vary, Moser,
okolo 1935
Čtveřice sklenic z čirého skla, ve spodní části fasetovaných do osmistěnu, ve střední části zdobených matně broušenými loveckými motivy, v. 11,5 cm, neznačeno.
Provenience: Sbírka Alexandra Skalického.
Stav B - C.
Vesměs drobné odštěpky na okrajích či hranách.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Nejvyšší příhoz: NSVW 200 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: NSVW 200 Kč
1 příhoz
Prodáno