Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Váza

O25/204

VÁZA

Čechy, Kamenický Šenov, Gebrüder Lorenz, 1. třetina 20. stol.
Váza z temně fialového hořečnatého skla, broušená, dvojnásobně kónického tvaru s fasetováním, v horní třetině zdobená průběžným pásem jemné zlaté malby s motivem muzicírujících dětí. V. 15 cm. Neznačeno. Stav B.

Vyvolávací cena: 100 Kč

Nejvyšší příhoz: QJZX  800 Kč
47 příhozů
Prodáno