O25/204
VÁZA
Čechy, Kamenický Šenov, Gebrüder Lorenz, 1. třetina 20. stol.
Váza z temně fialového hořečnatého skla, broušená, dvojnásobně kónického tvaru s fasetováním, v horní třetině zdobená průběžným pásem jemné zlaté malby s motivem muzicírujících dětí.
V. 15 cm.
Neznačeno.
Vyvolávací cena: 100 Kč
Nejvyšší příhoz: QJZX 800 Kč
47 příhozů
Prodáno
Nejvyšší příhoz: QJZX 800 Kč
47 příhozů
Prodáno