O25/216
MISKA NA NOZE A DÓZA ART DECO
Čechy, Kamenický Šenov, Hermann Eiselt (1895-1974), sklářská škola K. u. K. Fachschule Steinschönau, 20. - 30. léta 20. stol.
Osmiboká miska z bezbarvého, zeleně tónovaného skla, na zvonovité patce, leptaný a zlacený ornamentální dekor je doplněn perličkami bílého emailu, zlacené obruby.
Dóza zvonovitého tvaru na nízké patce a s polokulovitým víkem, bezbarvé sklo podjímané poloopakní světle modrou sklovinou, zdobeno stylizovanou florální malbou barevnými emaily s černou obrysovou linkou a charakteristickým tečkováním.
V. 9,5 cm. V. 14,5 cm.
Stav A/B.
Vyvolávací cena: 300 Kč
Nejvyšší příhoz: WYUY 3 200 Kč
49 příhozů
Prodáno
49 příhozů
Prodáno