O25/218
DÓZA S VÍKEM
Severní Čechy, Česká Kamenice, Glasmanufaktur Franz Heide,
30. léta 20. stol.
Dóza lehce zploštělého kulovitého tvaru ze silnostěnného bezbarvého skla, na dvoustupňové fasetované a zlacené patce, obdobně je pojednán rovněž úchyt víka. Tělo dózy i víko je přejímané rubínovou sklovinou, probrušované a zdobené jemnou florální malbou barevným emailem a zlatem.
V. 14 cm.
Opatřeno černo-zlatou nálepkou "FH KUNSTGLAS BK".
Několik menších odštěpů na okraji víka i dózy.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Nejvyšší příhoz: UQEO 1 000 Kč
3 příhozy
Prodáno
3 příhozy
Prodáno