Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Dóza s víkem

O25/218

DÓZA S VÍKEM

Severní Čechy, Česká Kamenice, Glasmanufaktur Franz Heide,
30. léta 20. stol.
Dóza lehce zploštělého kulovitého tvaru ze silnostěnného bezbarvého skla, na dvoustupňové fasetované a zlacené patce, obdobně je pojednán rovněž úchyt víka. Tělo dózy i víko je přejímané rubínovou sklovinou, probrušované a zdobené jemnou florální malbou barevným emailem a zlatem. V. 14 cm. Opatřeno černo-zlatou nálepkou "FH KUNSTGLAS BK". Stav B. Několik menších odštěpů na okraji víka i dózy.

Vyvolávací cena: 900 Kč

Nejvyšší příhoz: UQEO  1 000 Kč
3 příhozy
Prodáno