O25/221
BROUŠENÁ VÁZA ART DECO
Čechy, ca 1930
Váza válcovitého tvaru, ve střední části mírně vydutá, hrdlo formováno do čtyř obloučků, bezbarvé sklo přejímané kobaltem, zdobené geometrickými brusy v podobě hvězdic, vějířů a podélných čoček.
Provenience: Sbírka Alexandra Skalického.
V. 24 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.
Jeden drobný odštěp ve spodní části.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Skončeno
Skončeno