Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Broušená váza art deco

O25/221

BROUŠENÁ VÁZA ART DECO

Čechy, ca 1930
Váza válcovitého tvaru, ve střední části mírně vydutá, hrdlo formováno do čtyř obloučků, bezbarvé sklo přejímané kobaltem, zdobené geometrickými brusy v podobě hvězdic, vějířů a podélných čoček. Provenience: Sbírka Alexandra Skalického. V. 24 cm. Neznačeno. Stav A/B. Jeden drobný odštěp ve spodní části.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Skončeno