Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Váza

O25/223

VÁZA

Čechy, patrně sklářská škola Kamenický Šenov, 2. pol. 20. stol.
Cylindrická váza z bezbarvého skla, broušená, leptaný a barevně malovaný dekor stylizovaných ptáků v postmodernistickém tvarosloví. V. 16,5 cm. Neznačeno. Stav A.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: EWHA  500 Kč
1 příhoz
Prodáno