O25/304
BEDNĚNÝ DŽBÁN
Západní Slovensko, Dechtice, (Klement Tomašovič?), 1871
Džbán typu sova s téměř uzavřeným hrdlem s vyčnívajícím ústím a páskovým uchem, fajáns bíle glazovaná, malováno v barvách vysokého žáru modrým a zeleným florálním dekorem mezi dvěma stylizovanými rostlinnými pásy, na výduti ve srdcovitých polích značeno "TK" a datováno "1871".
V. 25 cm.
Modrá štětcová značka "T" na podední.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Nejvyšší příhoz: KEYL 2 800 Kč
14 příhozů
Prodáno
14 příhozů
Prodáno