O25/306
ČEPÁK S JELÍNKY
Slovensko, Modra,
pol. 20. stol.
Fajánsový džbán hruškovitého tvaru, na nízké patce, úzké hrdlo s prstencem, z něhož vychází páskové ucho, bílá glazura, dekor malovaný kobaltem: květinové motivy s dominantními tulipány, z každé strany kráčející jelínek, páskové a obloučkové bordury.
V. 22,5 cm, Ø dna 7,2 cm, Ø hrdla 2 cm.
Na podední černě psaná lokace a datace: "MODRA 1959".
Nepatrný odštěp na spodní hraně. Provenience: Sbírka Alexandra Skalického.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Nejvyšší příhoz: URHN 900 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: URHN 900 Kč
1 příhoz
Prodáno