O25/317
DVOJICE LIDOVÝCH DŽBÁNŮ
Slovensko (Ševetice?), konec 19. stol.
Původně dvouuchá nádoba a džbán hruškovitého tvaru s páskovým uchem, hrnčina, zelená / okrová glazura, hnědý lineární dekor s nápisem "Juhász Miháli roku 1885" / jednoduchý lineární dekor v hnědé a bílé.
V. 21 cm a 21,5 cm.
Neznačeno.
Stav D.
Džbánek na okraji drobně restaurován.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Skončeno
Skončeno