Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Dvojice lidových džbánů

O25/317

DVOJICE LIDOVÝCH DŽBÁNŮ

Slovensko (Ševetice?), konec 19. stol.
Původně dvouuchá nádoba a džbán hruškovitého tvaru s páskovým uchem, hrnčina, zelená / okrová glazura, hnědý lineární dekor s nápisem "Juhász Miháli roku 1885" / jednoduchý lineární dekor v hnědé a bílé. V. 21 cm a 21,5 cm. Neznačeno. Stav D. Džbánek na okraji drobně restaurován.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Skončeno