O25/319
UPOMÍNKOVÁ VÁZA
Rakousko-Uhersko, 1915
Cylindrická kameninová váza, bíle glazovaná, barevně tištěný dekor s portréty císaře Františka Josefa I. a Wilhelma II., letopočtem "1914/15", rakouskou orlicí, vlajkami a státním znakem, florální bordury a zlacené obruby.
V. 17 cm.
Neznačeno.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Nejvyšší příhoz: KEYL 2 200 Kč
22 příhozů
Prodáno
22 příhozů
Prodáno