Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Upomínková váza

O25/319

UPOMÍNKOVÁ VÁZA

Rakousko-Uhersko, 1915
Cylindrická kameninová váza, bíle glazovaná, barevně tištěný dekor s portréty císaře Františka Josefa I. a Wilhelma II., letopočtem "1914/15", rakouskou orlicí, vlajkami a státním znakem, florální bordury a zlacené obruby. V. 17 cm. Neznačeno. Stav B.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: KEYL  2 200 Kč
22 příhozů
Prodáno