O25/325
PĚT DEKORATIVNÍCH TALÍŘŮ
Německo, Selb, Čechy, Nová Role, 1. - 2. třetina 20. stol.
Pět mělkých porcelánových talířů, z toho čtyři glazované v barvě slonové kosti, dva se zvlněným okrajem, všechny zdobeny barevnými fondy, ve dvou případech také pestrým obtiskovým dekorem, a bohatou zlacenou štafáží.
Ø 27 - 28 cm.
Zeleně tištěné nadglazurní značky "Rosenthal BAVARIA 18", "Rosenthal SELB GERMANY 18", "Rosenthal IVORY BAVARIA", v 1. a 3. příp. ještě s červeně tištěným "R" s korunkou, Bohemia Royal Ivory Made in Czechoslovakia "Windsor".
Vyvolávací cena: 500 Kč
Nejvyšší příhoz: WYUY 500 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: WYUY 500 Kč
1 příhoz
Prodáno