Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Pět dekorativních talířů

O25/325

PĚT DEKORATIVNÍCH TALÍŘŮ

Německo, Selb, Čechy, Nová Role, 1. - 2. třetina 20. stol.
Pět mělkých porcelánových talířů, z toho čtyři glazované v barvě slonové kosti, dva se zvlněným okrajem, všechny zdobeny barevnými fondy, ve dvou případech také pestrým obtiskovým dekorem, a bohatou zlacenou štafáží. Ø 27 - 28 cm. Zeleně tištěné nadglazurní značky "Rosenthal BAVARIA 18", "Rosenthal SELB GERMANY 18", "Rosenthal IVORY BAVARIA", v 1. a 3. příp. ještě s červeně tištěným "R" s korunkou, Bohemia Royal Ivory Made in Czechoslovakia "Windsor". Stav A.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: WYUY  500 Kč
1 příhoz
Prodáno