Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Popelník

O25/335

POPELNÍK

Anglie, Wedgwood, 20. stol.
Popelník srdčitého tvaru z probarvené kameninové hmoty „jasper“, v zrcadle antikizující figurální výjev s Bellerofontem a Pegasem a pás z dubových lístků podél okraje v technice pâte-sur-pâte. Zn. vtlačeně „WEDGWOOD MADE IN ENGLAND“, „67“ a „N“. 11x11 cm. Stav B. Drobný odštěp na okraji a v centrálním výjevu. Provenience: Sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 200 Kč

Skončeno