O25/335
POPELNÍK
Anglie, Wedgwood,
20. stol.
Popelník srdčitého tvaru z probarvené kameninové hmoty „jasper“, v zrcadle antikizující figurální výjev s Bellerofontem a Pegasem a pás z dubových lístků podél okraje v technice pâte-sur-pâte. Zn. vtlačeně „WEDGWOOD MADE IN ENGLAND“, „67“ a „N“.
11x11 cm.
Drobný odštěp na okraji a v centrálním výjevu. Provenience: Sbírka Alexandra Skalického.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Skončeno
Skončeno