Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Váza a miska - členské prémie KPVU

O25/337

VÁZA A MISKA - ČLENSKÉ PRÉMIE KPVU

Čechy, 80. léta 20. stol.
Válcovitá váza a polokulovitá miska na nízké patce, keramika, reliéfní páskový dekor, zemitá glazura. Jedná se o členské prémie Klubu přátel výtvarného umění v Praze. V. 20,5 cm a 7,5 cm, Ø misky 12 cm. Vtlačená značka "KPVU". Stav A. Provenience: Sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Skončeno