O25/337
VÁZA A MISKA - ČLENSKÉ PRÉMIE KPVU
Čechy, 80. léta 20. stol.
Válcovitá váza a polokulovitá miska na nízké patce, keramika, reliéfní páskový dekor, zemitá glazura. Jedná se o členské prémie Klubu přátel výtvarného umění v Praze.
V. 20,5 cm a 7,5 cm, Ø misky 12 cm.
Vtlačená značka "KPVU".
Provenience: Sbírka Alexandra Skalického.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Skončeno
Skončeno