O25/402
OBRAZOVÝ RÁM
19. stol.
Štukový zlacený rám, zdobený motivem palem a akantů. Vnitřní rozměr 64x51 cm.
Vyvolávací cena: 100 Kč
Skončeno
Skončeno
O25/402
19. stol.