Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Truhlice s ptáčky

O25/403

TRUHLICE S PTÁČKY

Východní Čechy konec 18. stol.
Korpus z dubového dřeva na čtyřech soustružených nohách, s odklopným uzamykatelným víkem a dvojicí železných kovaných uch po stranách. Zdobeno intarzií ptáčků na větvičkách. Původní kování. Rozměr 116x66x65 cm. Stav restaurováno. Čelní deska přetřena (patrně hydrovoskem).

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Skončeno