O25/403
TRUHLICE S PTÁČKY
Východní Čechy
konec 18. stol.
Korpus z dubového dřeva na čtyřech soustružených nohách, s odklopným uzamykatelným víkem a dvojicí železných kovaných uch po stranách. Zdobeno intarzií ptáčků na větvičkách. Původní kování. Rozměr 116x66x65 cm.
Stav restaurováno.
Čelní deska přetřena (patrně hydrovoskem).
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Skončeno
Skončeno