O4/0017
Conrad Grefe (1823-1907)
Marcus Pernhart (1824-1871)
GLOCKNER PANORAMAS
19. století
Barevná litografie na papíře, 610x620 mm, zn. v tisku vlevo nahoře " Blatt V. des Glocknerpanoramas die Aussicht von Osten bis S.S.Ost.", zn. v tisku vpravo dole "Nach d. Natur gem. v. M. Pernhart a vlevo dole "Chromolithographirt v. Conrad Grefe.". Uprostřed dole opatřeno německými nápisy. Panoramatické zobrazení rakouského východního alpského pásma Glockner.