O4/0018
Conrad Grefe (1823-1907)
Marcus Pernhart (1824-1871)
PANORAMA VON DER SPITZE DES GROSSGLOCKNER
19. století
Barevná litografie na papíře, 610x635 mm, zn. v tisku vlevo dole "Nach der Natur geni. v. M. Pernhart." a vlevo dole "Chromolithographirt v- Conrad Grefe.". Uprostřed dole v tisku nápis "PANORAMA VON DER SPITZE DES GROSSGLOCKNER.". Panoramatické zobrazení rakouských Alp z jejich největšího vrcholu Grossglockneru.
Dolní okraj papíru je místy natržen.