O4/0028
Karel Škréta (1610-1674)
Bartholomeus Kilian (1630-1696)
ILUSTRACE K UNIVERZITNÍ TEZI JOHANNA ANTONA LOSYHO Z LOSINTHALU MLADŠÍHO
17. století
Mědirytina na papíře, 375x275 mm, zn. v tisku vpravo dole "Carlo Screta del." a "Bartholome Kilian sculpo".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.