O4/0029
Karel Škréta (1610-1674)
Bartholomeus Kilian (1630-1696)
ILUSTRACE K UNIVERZITNÍ TEZI JOHANNA ANTONA LOSYHO Z LOSINTHALU MLADŠÍHO
17. století
Mědirytina na papíře, 375x275 mm, zn. vlevo dole v tisku "C. Screta del:" a vpravo dole "B. Kilian sculpo".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.