O4/0050
Neurčený autor
LES GRANDES MODES DE PARIS – TOILETTE D APRES MIDI
Barevná litografie na papíře, 360x310 mm, zn. v tisku vpravo dole a uprostřed dole „Les Grandes Modes de Paris Toilette d apres midi“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.