O4/0051
Neurčený autor
LES GRANDES MODES DE PARIS – TOILETTE DE COURSES
Barevná litografie na papíře, 350x220 mm, zn. v tisku vlevo dole a uprostřed dole „Les Grandes Modes de Paris Toilette de Courses“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.