O4/0054
Anonym
PÁROVÉ KRESBY - ŽÁNROVÁ SCÉNA - DVĚ DVOJICE
Akvarely na pergamenu, 85x135 mm (obě kresby mají stejný rozměr, výřezy z paspart), nesignováno. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Kresby jsou poničeny vlhkostí.