O4/0055
Neurčený autor
PORTRÉT DÁMY V BÍLÝCH ŠATECH
1855
Akvarel na papíře, 255x200 mm (výřez z oválné pasparty), zn. a dat. vlevo dole "Zunsan 855.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.