O4/0067
Beneš Knüpfer (1844-1910)
KEŘE NA SKALKÁCH
Kombinovaná technika - akvarel a tempera na papíře, 290x430 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole monogramem "BK". Paspartováno, rámováno, zaskleno.